قالب وردپرس

درباره موومان

 

معرفی

گروه فنی و مهندسی موومان در تابستان سال 1396 به صورت نیمه رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و در تابستان 1397 به صورت رسمی وارد بازار رقابت گردید. با توجه به تجربه، سابقه و توانایی های بنیان گذاران و اعضاء تیم گستره فعالیت های گروه فنی و مهندسی موومان در زمینه فعالیت های ساختمانی به یک فعالیت خاص محدود نبوده و هر یک از اعضاء توانایی ها و تجارب و سوابق اجرایی گذشته خود را به سبد کالا و یا طیف خدمات و محصولات این گروه افزوده تا مجموعه را در جهت گسترش دایره فعالیت های تخصصی و هر چه بیشتر شدن امکان رشد و رقابت در بازار صنعت ساختمان بخصوص در شرایط رکود اقتصادی حاکم بر بازار یاری دهد. از همین رو و با توجه به ماهیت فعالیت ها، خدمات و محصولات مجموعه موومان در زمینه ارائه انواع خدمات مهندسی در صنعت ساختمان سازی، طیف متنوعی از محصولات و خدماتی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد در لیست محصولات شرکت قرار گرفت، با این امید که به لطف خداوند و به پشتوانه برخورداری از نیروهای با تجربه و متخصص هر روز یک قدم به اهداف خود که همانا ارائه خدمات با کیفیت و در خور شأن مصرف کننده است نزدیک تر شده و جایگاه مطلوب و مورد انتظار را در این صنعت برای خود همواره حفظ کند.
 
 

فعالیت ها

طراحی، بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی

انجام پروژه های طراحی داخلی و یا بازسازی مربوط به منازل مسکونی، دفاتر اداری، مغازه، غرفه سازی و یا حتی پروژه های جدید و خلاقانه ای همچون طراحی و اجرای المان هاس شهری، کافی شاپ سیار، کاروان های مسافرتی و مواردی از این قبیل در زمره این دسته از فعالیت ها قرار گرفته و جزو تجارب و توانایی های مجموعه می باشد.

طراحی و اجرای ساختمان های پیش ساخته

طراحی و احداث ساختمان های پیچ و مهره ای سبک، عایق و مقاوم در برابر زلزله با اسکلت و استراکچر فلزی در دو نوع تجهیز کارگاه و ویلایی از دیگر تجارب و توانایی های تخصصی مجموعه بوده و در اختیار داشتن امکانات کارگاهی جهت ساخت و تولید اینگونه محصولات در داخل مجموعه، مزیت رقابتی قابل قبولی برای گروه موومان در بازار و میان رقبا ایجاد نموده است.

طراحی و اجرای نمای ساختمان

طراحی و اجرای نماهای سنتی و مدرن ساختمانی با توجه به دسترسی تیم موومان به برند های برتر خارجی و سابقه همکاری و اخذ نمایندگی آنها در سال های قبل از تحریم در ایران یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در گروه فنی و مهندسی عمران می باشد.

طراحی، نظارت و اجرای ساختمان های شهری

با توجه به سابقه اجرایی مدیران ارشد در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی ویلایی و شهری و برخورداری از مهندسین با تجربه مسلط بر دانش مهندسی عمران در کنار مهندسی معماری در میان مدیران و اعضاء گروه امکان طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی به صورت از صفر تا صد پروژه در گروه فنی و مهندسی عمران فراهم می باشد.

طراحی و اجرای پارتیشن های جدا کننده

طراحی و پیاده سازی پارتیشن های داخلی جهت استفاده در مکان های مختلف با کاربری های متفاوت و از متریال های متنوع بعلاوه امکان تولید آنها در کارگاه مجموعه، از دیگر خدمات و محصولات قابل ارائه توسط تیم فنی و مهندسی موومان می باشد.

طراحی و اجرای المان های شهری و مبلمان شهری

یکی دیگر از توانایی های موجود در مجموعه موومان امکان مشارکت در مسابقات معماری و مناقصات خصوصی و عمومی دولتی و غیر دولتی، جهت طراحی و اجرای المان ها و مبلمان های شهری می باشد.

تهیه و طراحی نقشه های معماری و سازه ای

10 سال سابقه موفق